all for Sony Ericsson

128x160

Java HryHra podle známého filmu.Staňte se řidičem buginy a projeďte se pouští, po úzkých cestáchRekrutujte z padlých nepřátel své spojence, vytvořte si partu hrdinů a bojujte v novém pokračování známé série Age of Heroes.

 

Anarchy 2087 není žádnou strategií bez hlavy a paty, jistou roli v ní zastává i taktika v doprovodu mobilem řízeného a ne zrovna hloupého nepřítele. Atmosféru posléze dobarvuje hezká dvojrozměrná grafika s příjemnými animacemi postaviček, výbuchů a tak podobně. Boje vypadají zkrátka živě a hezky.


 


Jedny z nejlepších automobilových 3D závodů pro mobily.

Assassin's Creed patří do žánru akčních plošinovek. Musíte překonávat překážky, občas něco podlezete, občas přeskočíte a když narazíte na soupeře, přijde na řadu používání zbraní. Assasin's Creed se tak stává přímou konkurencí herní série Prince of Persia.Kulečník v němž se vám po výhře ukáže dívka proti které jste hráli. Obsahuje i multiplayer (na jednom telefonu).Prostě BlackJackPěkne spracované závody aut známé z PC.Stáváte se myčem oken na mrakodrapech. Vaším úklolem je být rychlejší než váš protivník. Klidně po něm můžete hodit květináč, pravidla nejsou žádná. Procestujte celkem 10 zemí po celém světě a hlavně pozor aby se vám nepřetrhlo lano!!!!

 
Posledni komentare
28.06.2009 17:18:40: to nejdesmiley${1}
1  
2  
3  
4  
 
UPOZORNĚNÍ: Na tomto webu jsou umístěny pouze odkazy ke stažení souborů, tůdíž tento web neodpovídá za případnou nefunkčnost souborů. Pokud by jste narazili na nefunkční odkaz, kontaktujte mne prosím na e-mail: allforsonnyericsson@email.cz