all for Sony Ericsson

240x320Závody autíček s mnoha možnostmi a tratěmi.
Starý známý Princ of Persia.Skvělé závody motorek.Kvalitní střílečka podle známé hry.Smilines je zábavná logická hra s jednoduchými pravidly, hádankami a pohlcující hratelností. K dispozici je několik variant hraní, aby si každý přišel na své. Zvyšující se obtížnost hry vám nedovolí ani chvíli nepozornosti.

 


Tohohle ježka určitě každý zná.Každý zná...Skvělá jízda na vodním skůtru.

Jako strojvedoucí převážíte pasažéry ze stanice do stanice. Každý pasažér, který nasedne do Vašeho vlaku vám zaplatí jízdné. Z tohoto jízdného máte, jako strojvedoucí, možnost zakoupit lepší brzdy, obohatit váš vlak o rychlejší pohon nebo zrychlit otevírání a zavírání dveří. Pokud nebudete svůj vlak chtít vylepšit a budete šetřit, máte ještě jednu možnost - koupit si letenku do jiné země a odcestovat. Zde potom zastanete úplně stejnou funkci jen zde budete řídit jiný typ vlaku. Samozřejmě i zde si budete moci vše vylepšit nebo si koupit letenku úplně jinam.Nová verze jedné z nejznámějších her.

1  
2  
3  
 
UPOZORNĚNÍ: Na tomto webu jsou umístěny pouze odkazy ke stažení souborů, tůdíž tento web neodpovídá za případnou nefunkčnost souborů. Pokud by jste narazili na nefunkční odkaz, kontaktujte mne prosím na e-mail: allforsonnyericsson@email.cz